Попередня консультація:

(056)767 49 81

Сімейний адвокат

Наша компанія запроваджує на ринку правових послуг таку унікальну послугу, як постійна допомога родині у вирішенні будь-яких ситуацій у будь-який час, що доволі давно існує й процвітає в усіх цивілізованих країнах.

Родина, шляхом укладення відповідного договору зі щомісячними платежами, отримує гарантію захисту своїх прав, можливість постійного консультування й допомоги, бо адвокат заздалегідь формує базу інформації та знань про неї через постійне спілкування й обслуговування.

В свою чергу родина повністю захищена від розголошення отриманої її адвокатом інформації чи документів через професійну особливість діяльності адвоката – адвокатську таємницю, що полягає у нерозголошенні будь-якої інформації чи документів, отриманих в результаті виконання своєї професійної діяльності.

Жодний правоохоронний орган не має право отримати чи вилучити у адвоката таку інформацію чи документи, тому що діяльність адвоката спрямована на захист прав і законних інтересів людей і громадян, надання правової допомоги та захищається законом.